MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

24.11.2017

Najlepsze środki ochrony na Targach Best Berries

Firma Synthos Agro, lider na rynku środków ochrony roślin zaprezentuje na Targach Best Berries szereg produktów min:

·         Miedzian 50 WP – środek grzybobójczy

·         Miedzian Extra 350 SC - środek grzybobójczy

·         Kaptan 50 WP- środek grzybobójczy

·         Kaptan Plus 71,5 WP - środek grzybobójczy

·         Sadoplon 75 WP - środek grzybobójczy

·         Tores 250 EC - środek grzybobójczy

·         Orkan 350 SL – środek chwastobójczy

 

Wszystkich zainteresowanych najlepszymi środkami ochrony zapraszamy na stoisko firmy Synthos Agro, numer stoiska 7.

13.11.2017

Firmy skupujące owoce na Targach Best Berries 2017

Jednym ze 100 wystawców na Targach Best Berries, które już za niecały miesiąc odbędą się w Targach Lublin, będzie firma Orskov Foods, zajmująca się skupem owoców.


Firma Orskov Foods skupuje: rabarbar, truskawkę, wiśnię, porzeczkę czarną i czerwoną oraz malinę. Płatność następuje bezpośrednio po dostawie surowca. Firma wypłaca dodatkowe dopłaty za owoce z certyfikatem GlobalGap, Eko oraz truskawki senga sengana.


Zapraszamy wszystkich sadowników zainteresowanych dostarczaniem swoich owoców do firmy Orskov Foods na stoisko o numerze 13.

08.11.2017

Bogata oferta maszyn dla sadownictwa na Targach Best Berries

Wśród kilkunastu firm, które zaprezentują na Targach najnowocześniejsze maszyny dla sadownictwa znajduje się firma Sfamasz, która jest producentem między innymi kombajnów do zbioru porzeczek, otrząsarek do owoców pestkowych, otrząsarko- odwiewarek, karczowników karp porzeczek, sadzarek do porzeczek czy wyorywaczy drzewek jednorzędowych.


Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą maszyn firmy Sfamasz na stoisku 54 na hali C oraz na stoisku P 1 na placu przed halą C.

 

30.10.2017

Najnowocześniejszy sprzęt do pakowania na Targach Best Berries

Na Targach Best Berries nie mogło zabraknąć firm, które w swojej ofercie posiadają najnowocześniejsze na świecie maszyny do pakowania, bez których żadna licząca się na rynku grupa producencka nie może funkcjonować. Jedną z takich firm jest niewątpliwie firma Multivac, która posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji maszyn pakujących i co roku dostarcza klientom na całym świecie ponad 1000 swoich produktów. Każda maszyna jest indywidualnie dostosowywana do wymagań klientów pod względem pakowania, wydajności i wykorzystania zasobów. Niezawodność, trwałość oraz kompleksowy serwis to czynniki, dzięki którym maszyny pakujące firmy Multivac stają się wydajnym elementem łańcucha produkcyjnego.

Na Targach Best Berries firma Multivac zaprezentuje się po raz trzeci, zapraszamy wszystkich zwiedzających na stoisko numer 48 oraz do zapoznania się z oferta firmy na stronie www.multivac.pl
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9