MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

21.11.2016

VEGE FRUIT EXPO

Trwają ostatnie przygotowania do Targów VEGE FRUIT EXPO. Serdecznie zapraszamy na uroczyste otwieracie Targów, które odbędzie się jutro (22 listopada, wtorek) o godz. 12.00 w Sali konferencyjnej B1. Przypominamy, że dla zwiedzających wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji (on-line lub na miejscu podczas trwania Targów). 


więcej >>
20.11.2016

SAMOJEZDNE PLATFORMY SADOWNICZE FIRMY SORTER

Na Targach Vege Fruit Expo po raz pierwszy wystąpi firma SORTER z Radomia. Pierwszy w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej producent maszyn i urządzeń do sortowania owoców i warzyw.

Firma zajmuję się produkcją maszyn do sortowania, paletyzacji, pakowania, jak również produkcją platform sadowniczych najnowszej generacji.

Podczas Targów Vege Fruit Expo, na stoisku P 1-na placu przed halą C( wewnątrz hali stoisko 12)firma zaprezentuje platformę sadowniczą PS-1.

więcej >>
17.11.2016

Goście z Azerbejdżanu na Targach Vege Fruit Expo

Tegoroczna edycja Targów Vege Fruit Expo cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony zwiedzających, również z zagranicy. Na Targach gościć będziemy min. delegację  władz regionu Guba oraz przedstawicieli firm  z  Azerbejdżanu.

Region Guba słynie z jabłek, które są symbolem tego regionu, mieszkańcy uprawiają ponad 40 odmian jabłek.Przedstawiciele regionu przylecą na Targi ponieważ są zainteresowani zakupem maszyn i urządzeń do uprawy owoców na ogromną skalę.
15.11.2016

Maszyny do zbioru owoców miękkich na Targach Vege Fruit Expo

Podczas Targów Vege Fruit Expo prezentowany będzie min. sprzęt do zbioru owoców miękkich, jedną z firm, która taki sprzęt zaprezentuje na Targach będzie firma AGRO- JANEX.

Firma działa od 15 lat zajmuje się produkcją maszyn sadowniczych. W jej ofercie można znaleźć kombajny do zbioru porzeczki, aronii, malin, agrestu, wiśni, śliwek itp. , sadzarki do drzewek i porzeczek  oraz maszyny do pielęgnacji sadów i plantacji m. in. kosiarko-rozdrabniacz, podkaszarka podkoronowa, kosiarka pielęgnacyjna MELANIA.

W Lublinie na stoisku firmy będzie można zobaczyć : Kombajn do porzeczek AREK 3 oraz kosiarko-rozdrabniacz.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia firmy na stoisku nr 34.

2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10