MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

09.11.2016

Najnowocześniejszy sprzęt sadowniczy na Targach Vege Fruit Expo

Zapraszamy wszystkich zwiedzających do odwiedzenia stoiska 55, na którym będzie się prezentowała firma TECHMLEK, jedna z najważniejszych i największych  firm zajmujących się sprzedażą sprzętu rolniczego i sadowniczego w naszym województwie.

Dynamicznie rozwijający się dealer podczas Targów Vege Fruit Expo zaprezentuje na swoim stoisku najnowocześniejszy sprzęt sadowniczy, min.:
·         Ciągnik sadowniczy M7040N marki Kubota

·         Miniciągnik B2420 marki Kubota

·         Opryskiwacz Tajfun marki Krukowiak

·         Kosiarkę bijakową PIKO 100 H marki Samasz


więcej >>
08.11.2016

Najskuteczniejsze środki ochrony roślin

Podczas Targów Vege Fruit Expo będą się prezentowały firmy ze środkami ochrony roślin, jedną z nich jest firma Synthos Agro , wiodący dostawca środków ochrony roślin w Polsce.

 

Podczas  Targów zaprezentuje min., :

 

Miedzian Extra 350 SC:

 

Miedzian Extra 350 SC jest środkiem grzybobójczym, koncentratem w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą o działaniu

powierzchniowym, do stosowania zapobiegawczego w ochronie roślin sadowniczych i warzywnych przed chorobami.

 

Miedzian 50 WP:

 

Miedzian 50 WP jest środkiem grzybobójczym w formie proszku do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu powierzchniowym do

stosowania zapobiegawczego w ochronie roślin sadowniczych i warzywnych przed chorobami.

 

więcej >>
07.11.2016

Rozrzutniki sadownicze na Vege Fruit Expo

 Jedną z wielu firm, które na Targach zaprezentują sprzęt dla sadownictwa, będzie firma Gomar, podczas wystawy producent pokaże rozrzutnik sadowniczy TYP GR 35

 

Maszyna przeznaczona jest do równomiernego rozrzucania wszystkich rodzajów obornika

( słomiastego, końskiego, torfu, kompostu, podłoża pieczarkowego, wapna). Rozrzutnikiem można pracować w sadach jak i na polu.


Więcej informacji otrzymacie Państwo odwiedzając stoisko firmy Gomar ,które znajduje sie pod numerem 45, serdecznie zapraszamy.

02.11.2016

Specjaliści w nawadnianiu na Targach Vege Fruit Expo 2016

Ciężko wyobrazić sobie efektywną produkcję ogrodniczą i rolniczą bez zastosowania systemów nawodnieniowych. Na tegorocznych Targach Vege Fruit Expo 2016 będą mogli Państwo zobaczyć podstawowe elementy systemów, zasady działania nawodnień w profesjonalnych uprawach oraz koszty inwestycji.

 

Pierwszy raz w Targach udział weźmie firma Boryna, która poza nawodnieniami oferuje licencjonowane sadzonki truskawek typu frigo, środki ochrony roślin oraz nawozy. Podczas Targów  możliwa będzie konsultacja z doradcą, uzyskanie informacji na temat specyfiki upraw owoców jagodowych: ochrony i nawożenia oraz sadzenia. Zapraszamy na stoisko firmy-22.

 

3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11