MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

31.10.2016

JAGODA JPS NA VEGE FRUIT EXPO

Podczas Targów Vege Fruit Expo zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą firmy JAGODA JPS, która jest wiodącym w Polsce oraz rozpoznawalnym na świecie producentem maszyn sadowniczych, w szczególności produkcji kombajnów do zbioru owoców jagodowych, takich jak porzeczka, agrest, aronia, jagoda kamczacka, świdośliwa, malina, wiśnia, śliwa, itp. Firma rozwija również inny asortyment, między innymi osprzęt do mikrociągników, czy maszyny do pielęgnacji sadów i plantacji. W Lublinie firma zaprezentuje min.

·         Belkę herbicydową do borówki- TOLA

·         Belkę herbicydową sadowniczą – TELMA

·         Kosiarkę pielęgnacyjną- BALBINKA

·         Kombajn do zbioru owoców jagodowych- OSKAR

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia firmy na stoisku 71

31.10.2016

WIĘCEJ PIENIĘDZY NA MODERNIZACJĘ GOSPODARSTW !!!

Będzie więcej pieniędzy na udzielenie wsparcia rolnikom, którzy ubiegali się wiosną tego roku o przyznanie pomocy na inwestycje w "Modernizację gospodarstw rolnych" finansowane w ramach PROW 2014 - 2020. 

 

Wnioski o taką pomoc przyjmowane były od 31 marca do 29 kwietnia 2016 r. Łączna pula środków na wsparcie inwestycji związanych z tzw.  obszarem D czyli z racjonalizacją technologii produkcji, wprowadzaniem innowacji, zmianą profilu produkcji, zwiększaniem skali produkcji, poprawą jakości produkcji lub zwiększaniem wartości dodanej produktu wzrosła o ponad 218 mln euro do kwoty przekraczającej 583 mln euro.

więcej >>
28.10.2016

Folie oraz agrowłókniny na Targach Vege Fruit Expo

Jedną z blisko 100 firm, które będą się prezentowały podczas drugiej edycji Targów Vege Fruit Expo  jest firma Centerplast, która działa na rynku od ponad 25 lat i jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w swojej kategorii w kraju. 

więcej >>
26.10.2016

„Problem w zagospodarowaniu jabłek, aktualnie i w przyszłości”

Zapraszamy wszystkich sadowników na wykład pod tytułem  „Problem w zagospodarowaniu jabłek, aktualnie i w przyszłości” który poprowadzi prof. Eberhard Makosz, prezes Towarzystwa Rozwoju Sadów Karłowych.

Wykład odbędzie się dnia 23 listopada, w sali konferencyjnej B 1, na parterze, o godzinie 10:00 

4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12