MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

12.10.2016

Zwiedzający z całego świata na Targach Vege Fruit Expo 2016

Do Targów VEGE FRUIT EXPO pozostało sześć tygodni, natomiast już dziś zainteresowanie imprezą, ze strony zwiedzających jest ogromne, Targi odwiedzą min goście z Holandii, Ukrainy, Francji, Łotwy ,Włoch, Hiszpanii, Anglii, Serbii, Kanady i Azerbejdżanu.
więcej >>
06.10.2016

„Nowoczesna uprawa malin w Polsce i w Europie”

Odpowiadając na dużą potrzebę nowej wiedzy, pozwalającej poprawić efektywność uprawy malin i uwzględniając najnowsze problemy agrotechniczne, których doświadczają obecnie polscy i europejscy producenci, Yara Poland, we współpracy z Targami Lublin, zapraszają na konferencje:
"Nowoczesna uprawa malin w Polsce i w Europie".


więcej >>
14.07.16

Lubelszczyzna górą!

Urząd Statystyczny w Lublinie przygotował opracowanie pt. "ROLNICTWO W WOJEWÓDZTWIE LUBELSKIM w 2015 roku", z którego wynika, że nasz region utrzymuje pozycję krajowego lidera w produkcji owoców z krzewów i plantacji jagodowych - a w szczególności malin, porzeczek i truskawek. Zajmujemy drugie miejsce w Polsce pod względem zbiorów jabłek i innych owoców z drzew.
więcej >>
10.06.16

Spotkajmy się po raz drugi!

Sukces pierwszej edycji Targów VEGE FRUIT EXPO, którą odwiedziło 1500 profesjonalistów z  branży sadowniczo-warzywniczej z całego świata sprawił że impreza w tym roku będzie organizowana na dużo większym obiekcie wystawienniczym. Tegorocznej edycji Targów będą towarzyszyć jeszcze bardziej atrakcyjne konferencje z udziałem ekspertów z kraju i Europy, których wiedza przyciąga tłumy słuchaczy z całego kontynentu.


Zwiedzający będą mieli możliwość zapoznać się z nowościami na rok 2017. Firmy, które licznie zgłaszają się do uczestnictwa w Targach zaprezentują sprzęt oraz nowoczesne technologie stosowane w sadownictwie.


Nie dziwi tak duże zainteresowanie Targami VEGE FRUIT EXPO, gdyż jest to najlepsze miejsce do organizowania Targów o tej tematyce, Lubelszczyzna jest światowym zagłębiem w produkcji owoców miękkich a także drugim województwem w Polsce w produkcji jabłek. Na terenie Lubelszczyzny działa ponad 30 grup producenckich, które są jednymi z największych producentów jabłek w Europie, Targi VEGE FRUIT EXPO spełniają wszelkie przesłanki ku temu, aby stać się  w przyszłości jednym z najważniejszych miejsc spotkań branży sadowniczej w Europie.

5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13