MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

31.07.2018

O przyszłości polskich owoców miękkich na Targach Best Berries

Niskie ceny w skupach, nieopłacalność upraw,  napływ owoców miękkich zza wschodniej granicy – to główne problemy, które w tym roku dotknęły przedstawicieli branży sadowniczej w Polsce. Jak poradzić sobie z kryzysem?  Jak wprowadzić zmiany, które pozwolą zwiększyć zyski i efektywność upraw? Jak rozwiązać problem importu tanich, niskiej jakości owoców miękkich, a jednocześnie zwiększyć eksport polskich produktów? 


Na te i inne pytania odpowiedzą, podczas Targów Best Berries, przedstawiciele najważniejszych instytucji, kierujących polskim rolnictwem,. Zapraszamy do debaty – 6-7 października 2018, Targi Lublin. Szczegółowy program już wkrótce. 

19.06.2018

Największe Targi w Polsce- zapraszamy już w październiku!

 IV edycja największych w Polsce Targów poświęconych uprawie owoców miękkich czyli Best Berries odbędzie się w tym roku w dniach 6-7 października 2018r. Zmieniliśmy termin wychodząc na wprost oczekiwaniom wystawców oraz zwiedzających. Spodziewamy się ponad 5 000 osób. Bogata oferta wystawców, najnowocześniejszy sprzęt, konferencje z udziałem ekspertów z branży sadowniczej, panele dyskusyjne - te i wiele innych atrakcji czeka na zwiedzających w tym roku. 


Szczególnie zapraszamy na pierwszy w Polsce pokaz pracy maszyn, który zorganizowany będzie na naszej hali!

 

więcej >>
11.06.2018

Zgłoś się do konkursu "Rolnik Lubelszczyzny" 2018

Jesteś hodowcą lub plantatorem? Osiągasz wyjątkowe wyniki, wprowadzasz innowacyjne rozwiązania w swoim gospodarstwie a może prowadzisz uprawę ekologiczną? Zgłoś się do konkursu na najlepszego "Rolnika Lubelszczyzny" 2018! Masz czas do 6 lipca. Rozstrzygnięcie już 6 października podczas naszych Targów Sadowniczych Best Berries. Szczegóły konkursu można znaleźć na www.rolniklubelszczyzny.pl. Zapraszamy!
14.05.2018

Zobacz co działo się na Best Berries 2017- relacja TVP

Blisko 100 wystawców z całej Europy, pokazy najnowszego sprzętu i konferencje branżowe - tak wyglądało Best Berries 2017 - największe Targi Sadownicze w Polsce, poświęcone uprawie owoców miękkich. Zapraszamy do obejrzenia relacji TVP, która pojawiła się w programie Agrobiznes.

Relacja <<klik>> (od 13.30 minuty)


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9