MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

13.09.2018

Sadzonki truskawek i malin

           Na Targach Best Berries  będzie się prezentowało kilka firm z sadzonkami , jedną z nich jest firma Poland Plants Sp. z o. o. Na polskim rynku gości od 2004 roku. Firma zajmuje się produkcją wielu wspaniałych, kwalifikowanych, wysokiej jakości odmian sadzonek truskawek w formie frigo oraz fresh, sadzonek malin, a także karp szparagów.


Sadzonki  firmy Poland Plants sprzedawane są w Polsce jak i poza granicami naszego kraju. Celem jest oferowanie klientom pełnego asortymentu odmian o najwyższej jakości. To daje pełną gwarancję uzyskania dobrych plonów. Firma stale poszukuje  sposobów na udoskonalanie metod uprawy oraz odmian odpowiednich dla naszego klimatu. Zmierzając do celu korzysta z doświadczenia, którego dorobiła się w przeszłości i łączymy je z nowoczesnymi poglądami oraz metodami.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy Poland Plants o numerze 36


11.09.2018

Firma Ad-Rol na Targach Best Berries

       Na największych w Polsce, a niebawem największych w Europie Targach poświęconych uprawie owoców miękkich, czyli Best Berries, zaprezentuje się min. firma Ad-Rol, która jest producentem maszyn do upraw w międzyrzędziach. 


Produkty firmy to pielniki z aplikatorami nawozu, glebogryzarki wielorzędowe, zwijarko-rozwijarki do folii agrowłókniny, wyorywacze do sadzonek. Firma zajmuje się również zamówieniami indywidualnymi. Zapraszamy do odwiedzenia firmy na stoisku o numerze 44.10.09.2018

Maszyny do sadzenia na Targach Best Berries

       Na Targach Best Berries  zostanie zaprezentowanych około 100 maszyn dla sadownictwa, wśród nich sadzarki do rozsady „Agrosa” ,produkowane przez firmę Agromax.

   Sadzarki „Agrosa”, kubeczkowe, zawieszane, dwurzędowe typ S237/3 przeznaczone są do sadzenia wszelkiego rodzaju rozsady z uprawy w paletach wielokomórkowych, stosowane są do sadzenia m.in. żurawin, truskawek, pomidorów, borówek jak również: sałaty, kapusty, tytoniu, papryki, a nawet żywotnika, czy sosny.


Sadzarkę będzie można zobaczyć w „akcji” na zorganizowanych po raz pierwszy w Polsce pokazach maszyn i technologii do uprawy truskawek. Pokaz odbędzie się na polu utworzonym na hali C.


    To wyjątkowe i widowiskowe  wydarzenie będzie można zobaczyć bezpłatnie tylko w Targach Lublin. Pierwszy pokaz odbędzie się na hali C w sobotę od godziny 13:30 do 15:30, drugi pokaz w niedzielę od 13:00 do 15:00, szczegółowy program pokazów już wkrótce na stronie internetowej.więcej >>
10.09.2018

ALFA TRANS PAK – dystrybutor opakowań na Targach

Firma ALFA TRANS PAK jest jedynym oficjalnym dystrybutorem opakowań od producenta - Alfa-Sintez (Ukraina). Firma od ponad 20 lat produkuje opakowania PET o wysokiej jakości. Dzięki wykorzystywaniu innowacyjnych technologii i ciągłemu rozwojowi stała się liderem w dziedzinie opakowań plastikowych. Dziś całkowicie przejęła rynek ukraiński, a także rozpoczęła eksport do krajów byłego WNP, Europy i Bliskiego Wschodu.
więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9