MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

19.06.2018

Największe Targi w Polsce

        IV edycja największych w Polsce Targów poświęconych uprawie owoców miękkich, czyli Best Berries  odbędzie się w tym roku w dniach 6-7 października. Zmieniliśmy termin wychodząc na wprost oczekiwaniom wystawców oraz zwiedzających. Liczymy na znaczny wzrost liczby odwiedzających, spodziewamy się ponad 5 000 osób.                                                                            

    Lublin jest idealnym miejscem do organizowania Targów poświęconych uprawie owoców jagodowych. Lubelszczyzna jest europejskim  zagłębiem owoców miękkich, znajduje się tutaj 52 000 h upraw owoców miękkich, ponad 1/3 wszystkich upraw w Polsce! Nasze województwo jest niekwestionowanym liderem w kraju, Targi Best Berries staną się niebawem największą tego typu imprezą w Europie.

Bogata ekspozycja i oferta wystawców z całej Europy, konferencje z udziałem najlepszych ekspertów z branży, nowości i wspaniała atmosfera europejskiej stolicy owoców miękkich przyciągają co roku tysiące sadowników, którzy korzystają z wiedzy, doświadczenia i zapoznają się z najnowocześniejszym sprzętem na świecie.

     Wstęp na Targi oraz udział w konferencjach jest bezpłatny. Już dzisiaj zapraszamy do odwiedzenia najważniejszych w kraju Targów branży owoców miękkich. Firmy zainteresowane udziałem zachęcamy do zgłaszania uczestnictwa, na dzień dzisiejszy są jeszcze dostępne wolne powierzchnie.


       

                             





08.12.2017

Dwa dni z Targami Sadowniczymi w Lublinie.

Ciekawy program i wybitni prelegenci konferencji, oferta blisko 100 wystawców z całej Europy- tak w skrócie można opisać dwa dni z Targami Sadowniczymi w Lublinie


<<Zapraszamy do fotorelacji>> z tego wydarzenia, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem słuchaczy oraz zwiedzających. Bardzo dziękujemy za Państwa udział i już zapraszamy na kolejną edycję Best Berries 2018.

  

więcej >>
07.12.2017

Best Berries rozpoczęte

O godzinie 12.00 rozpoczęło się uroczyste otwarcie Targów Sadowniczych Best Berries, Targi potrwają dzisiaj (7 grudnia) do godz.17.00. Na drugi dzień targowy zapraszamy jutro (8 grudnia) od godz. 9.00.

więcej >>
07.12.2017

Polska premiera opryskiwacza marki ZUPAN na Targach Best Berries

Na Targach Best Berries po raz pierwszy w Polsce zostanie zaprezentowany opryskiwacz do jagodników marki Zupan. Model ZM 1000 DT-V(PE).

Oprócz opryskiwacza do jagodników firma ACS Q -System oraz dealer w województwie lubelskim firma Owocmix zaprezentują opryskiwacz do jabłoni ZUPAN ZM 1500 DT MAXI-O(PE)

Zapraszamy na stoisko numer 29.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9