MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

06.12.2017

Już jutro rozpoczynają się Targi Sadownicze Best Berries

Już jutro w Targach Lublin rozpoczną się Targi Sadownicze Best Berries, największa w Polsce impreza poświęcona uprawie owoców miękkich. Swoją ofertę zaprezentuje blisko 100 wystawców z całej Europy. Na wydarzenie zapraszamy od godz. 9, uroczyste otwarcie Targów oraz Finał Konkursu Rolnik Lubelszczyzny odbędzie się w sali konferencyjnej Hali C o godz. 12.00. 
więcej >>
06.12.2017

Innowacyjne maszyny sadownicze na Targach Best Berries

Jednym z wystawców ze sprzętem sadowniczym będzie firma Wachowski, która ma w swojej ofercie miedzy innymi innowacyjny kombajn do zbioru maliny letniej „Malinka”

"Malinka" to nie tylko kombajn do zbioru maliny letniej, to innowacyjna koncepcja prowadzenia plantacji i zbioru owoców!

Firma zaprezentuje także kombajn Oliwia,  urządzenie przeznaczone do zbioru owoców jagodowych takich jak: porzeczka czarna, porzeczka czerwona, agrest, aronia, ale również po uprzednim przystosowaniu doskonale sprawdza się jako maszyna do zbioru owoców maliny.

Inne maszyny i urządzenia firmy Wachowski to:

·         Pielnik boczny przeznaczony jest do prac związanych z pielęgnacją gleby i tępieniem chwastów w plantacjach roślin rosnących w rzędach.

·         Podcinacze gałęzi mają zastosowanie w plantacjach krzewów jagodowych takich jak porzeczka bądź agrest. Ich zadaniem jest podcinanie dolnych pędów krzewów oraz tych powrastanych w ziemię. Podcinanie pędów ma na celu uformowanie krzewu tak aby ułatwić i przygotować plantacje do zbioru mechanicznego za pomocą kombajnu.

·         Pielnik hydrauliczny przeznaczony jest do niszczenia chwastów oraz do prac związanych z pielęgnacją gleby w uprawach roślin do wysokości 80 cm.

·         Otrząsarko-odwiewarka „Tornado Radius” przeznaczona jest do zbioru owoców pestkowych (wiśni, śliw itp.). Zbiór owoców następuje przez potrząsanie drzewkami, co powoduje spadek owoców na przenośnik, który transportuje je do skrzynek lub skrzyniopalet. Owoce zanim trafią do pojemników są oczyszczane za pomocą wentylatora. Kombajn wyposażony jest w automat do zwijania i rozwijania plandek transportowych.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy Wachowski o numerze 63.

05.12.2017

Najlepsze sadzonki truskawek na Targach Best Berries

Podczas Targów Best Berries, 8 grudnia odbędzie się I Wschodnia Konferencja Truskawkowa, z udziałem międzynarodowych ekspertów, wstęp na konferencję jest bezpłatny, serdecznie zapraszamy.

Na Targach nie zabraknie również wystawców, którzy mają ofertę dla osób zajmujących się uprawą truskawek. Jedną z kilkunastu takich firm jest Szkółka Sadzonek Niewczas, która na Targach zaprezentuje sadzonki truskawek,: Zielone i Frigo, odmiany: Honeoye, Elsariusz, Kent, Grandarosa, Hokent, Dukat, Elkat, Elsanta, Markat, Polka, Senga Sengana, Pegasus, Panon, Pandora, Selva, Vibrant i San Andreas.

Zapraszamy na stoisko firmy o numerze 34.

05.12.2017

Nowoczesne oprogramowania na Targach Best Berries

Wśród blisko 100 wystawców, którzy zaprezentują się podczas Targów Best Berries  jest firma Informia Polska, działająca w Polsce od prawie dziesięciu lat, która jest filią francuskiej firmy INFORMIA.

Firma tworzymy oprogramowanie specjalnie dla sektora Owoców i Warzyw w kilku krajach od wielu lat (1998) z którego korzystają prawie 200 klientów. Oprogramowanie to bierze pod uwagę wszystkie elementy i operacje istotne w działalności firmy, która zajmuje się produkcją, przechowywaniem i handlem owoców i warzyw.


Zakres działalności klientów obejmuję między innymi:

 

             Produkcję i przetwórstwo owocowo – warzywne

             Eksport / import owoców i warzyw

             Szkółki drzew

             Połowy i przetwórstwo owoców morza

             Przechowywanie produkcji, zarządzanie magazynami i chłodniami

 

Jako wieloletni partner GS1, pionier traceability i E.D.I.  w świecie Owoców i Warzyw, INFORMIA prezentuje innowacyjne rozwiązania informatyczne dla branży.

I EuroFlow®, i TraceFlow® usprawniają pracę w zakładzie produkcyjnym. Dodatkowo w związku z rosnącym zainteresowaniem naszych Klientów produkcją soków, dostosowaliśmy nasze oprogramowanie również do tego rodzaju produkcji. Mogą one działać osobno, ale oczywiście świetnie się uzupełniają w sytuacji, gdy mamy do czynienia z magazynem, gdzie się przechowuje i przepakowuje towar. Dodatkowo zapewniają kontrolę nad towarem od momentu wejścia do magazynu, aż po wydanie i sprzedaż do odbiorcy finalnego, z utworzeniem wszystkim niezbędnych dokumentów magazynowo - księgowych.

Dzięki kodom kreskowym zachowana jest traceability (śledzenie)  towaru.

W 2014r. firma stworzyla nowy system ProdFlow® który służy do obsługi pól i upraw.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stoisko o numerze 14

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9