MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Strona główna

Największe spotkanie branży owoców miękkich w Targach Lublin!

W sobotę 6-go i niedzielę 7-go  października 2018 r. na terenie Targów Lublin S.A., przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie odbędzie się najważniejsze w Polsce wydarzenie dla producentów owoców miękkich, sadowników i szkółkarzy – Targi Sadownicze BEST BERRIES. To już IV edycja imprezy. 


Lubelszczyzna jest liderem na owocowej mapie Polski. Znajduje się tu aż 52 000 h upraw owoców miękkich, co stanowi ponad 1/3 wszystkich tego typu upraw w Polsce. Dlatego w szczególny sposób zapraszamy na Targi sadowników właśnie z naszego regionu, jako silnych i opiniotwórczych reprezentantów branży. W ubiegłorocznej edycji Targów Best Berries wzięło udział ok. 3 000 zwiedzających.


Dwudniowe Targi są doskonałą okazją do odbycia spotkań w gronie profesjonalistów, zasięgnięcia porad na temat najnowszych technologii stosowanych w sadownictwie i uprawie owoców miękkich. Poza prezentacją ponad 100 wystawców, zostaną zorganizowane 2 konferencje:

·         6 października – konferencja „Biostymulacja w uprawach sadowniczych”

·         7 października – II Wschodnia Konferencja Truskawkowa


Bardzo ważną częścią Targów będzie debata na temat przyszłości polskich owoców miękkich. Niskie ceny w skupach, nieopłacalność upraw,  napływ owoców miękkich zza wschodniej granicy – to główne problemy, które w tym roku dotknęły przedstawicieli branży sadowniczej w Polsce. Jak poradzić sobie z kryzysem? Na te i inne pytania odpowiedzą, podczas Targów BEST BERRIES, przedstawiciele najważniejszych instytucji, kierujących polskim rolnictwem.


Dodatkowo w tym roku przygotowujemy specjalne widowisko, którego jeszcze nigdy w Polsce nie było – pokaz pracy maszyn sadowniczych na hali. Ta nietypowa prezentacja, przyciągająca uwagę zwiedzających na zagranicznych targach rolniczych, swój polski debiut będzie miała właśnie podczas Targów BEST BERRIES 2018.